SAUNY

Relaxačný bazén s protiprúdom

Pobytom v bazéne s protiprúdom sa uvoľňuje stres a napätie, čo zároveň napomáha odstrániť svalovú únavu.

Detský bazén

Malý bazén, v ktorom sa pod dozorom rodičov môžu z vody tešiť aj menšie ratolesti.

SAUNY

Sauna má blahodarný účinok na ľudský organizmus. Pobytom v saune dochádza k výraznému uvoľneniu svalov, zvyšuje sa kĺbová ohybnosť, zvyšuje sa látková výmena, zlepšuje sa tepelná regulácia tela.

Soľná parná sauna

Soľ má priaznivé účinky na pokožku – zabezpečuje jej prirodzený peeling a celkové prekrvenie. Soľná parná sauna je mimoriadne vhodná pri alergiách, nádche a všetkých ochoreniach dýchacích ciest, pri reumatických ťažkostiach, aj na celkovú detoxikáciu organizmu.

Fínska sauna

Fínska sauna má priaznivé účinky na zdravie človeka. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a napomáha stimulácii obranyschopnosti organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny.

Bylinková parná sauna

Bylinkový parný kúpeľ prináša jedinečný zážitok pre telo i dušu. Má relaxačné, dezinfekčné, protizápalové a hojivé účinky.

Eukalyptová parná sauna

Inhalovanie eukalyptovej pary slúži ako prevencia pred vírusovými ochoreniami, bakteriálnymi infekciami a uvoľňuje dýchacie cesty. Táto sauna je účinná pri liečbe nádchy, alergií a iných ochorení dýchacích ciest.

Kvetová parná sauna

Kvetová parná sauna využíva príjemné účinky tepla, vlhkej pary, vonných esencií a pokoja. V parnej saune získate príjemný pocit zotavenia a regenerácie

Infrasauna

Zohriatie tela infražiarením stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Aktivita, odolnosť zdravých častí tela a orgánov sa zvyšuje! Telo sa prečistí a omladne zvnútra aj zvonka!

JACUZZI

vírivka, prijemná vodná mikromasáž , pri ktorej sa uvoľní každý jeden sval Vášho tela.